Ofis Koltuğu Yedek Parçaları

Ofis koltuğu yedek parçaları ve Oyuncu koltuğu yedek parçaları imalatı yapan firmamız sizlere güçlü ve pratik çözümler tasarlamaktadır.

Ofis ve oyuncu koltuklarınızın teknik donanımları zamanla deforme olmaktadır. Ofis koltuklarınızda kullanılan yedek parçalar, ofis koltuğunuzun çalışma ve ergonomik yapısını doğrudan etkilemektedir. Firmamız tüm ofis koltuğu yedek parçalarını kendi üretim altyapısı ile üretmektedir. Ofis koltuğunuzun yedek parça ihtiyaçları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

OFİS KOLTUĞU YEDEK PARÇALARI
ofis koltuğu tamiri parçaları

Oyuncu koltuklarınız, koltuk aksamları gereği diğer ofis koltuklarından ayrılmaktadır. Hem güçlü bir iskelet sistemi hem de kaliteli bir döşeme sistemi gerekir. oyuncu koltuğu yedek parçaları, ofis koltuğu için kullanılan aksamlardan daha dayanıklı olmak durumundadır. Firmamız, sizler için tüm oyuncu koltuğu yedek parçalarını tıpkı ofis koltuğu donanımlarında imalatında olduğu gibi kendi bünyesinde üretmekte ve tasarlamaktadır.

Ofis Koltuğu Amortisörleri

Ofis koltuğu amortisörleri, Ofis koltuğunuzun aşağı ve yukarı yönlü hareketini gerçekleştirmenizi sağlayan ofis koltuğu komponentidir. Ofis koltuğu amortisörleri çok çeşitli kalitede üretimi yapılmaktadır. Genellikle kalite sırasına göre CLASS 4, CLASS3, CLASS2 ve CLASS1 Olmak üzere 4 gruba ayrılmaktadır. CLASS 4 üretimi Ülkemizde olmayan bir ürün olarak yurt dışından ithal edilmektedir.

ofis koltuğu amortisörü tamiri
ofis koltuğu amortisörleri

Ofis koltuğu yedek parçaları içerisinde mekanizma ve ayak kısmını birbirine kenetleyen amortisörler kullanılan hammadde kaynaklarının niteliklerine göre de birbirlerinden ayrılmaktadırlar. Krom kaplı ofis koltuk amortisörleri ve Siyah saclı ofis koltuk amortisörleri ülkemizde yaygın olarak kullanılmaktadır.

Ofis koltuğunuzun yükseklik limitlerini de kullandığınızın amortisörün türü doğrudan belirlemektedir. Ofis masası, Okul sırası, Bar masası vb. kullanılan masa sisteminin yüksekliğine uygun olarak çeşitli ölçülerde Amortisör çeşitleri bulunmaktadır. Ülkemizde yaygın olarak kullanılan 100 lük ve 140lık diye tabir edilen ofis koltuk amortisörleridir.

Gösterilen sonuç sayısı: 20