Oyuncu Koltuğu Sırt Yan Mekanizması

Oyuncu koltuğu yedek parçaları ve oyuncu koltuğu sırt yan mekanizması stok durumu için Oyuncu koltuğu yedek parça servisimize ulaşabilirsiniz.

Açıklama

Oyuncu  Koltuğu Sırt Yan Mekanizması Tamiri ve Arıza Sebepleri Nelerdir ?

Oyuncu Koltuğu, farklı donanımların bir araya gelmesinde meydana gelen bir oturma sistemidir. Oyuncu koltuğu sırt yan mekanizması da bu donanımlarından bir tanesidir. Her oyuncu koltuğu sisteminde olan bir parça olmamakla birlikte günümüz de bir çok oyuncu koltuğunda kullanılmaktadır.

Oyuncu koltuğu tamiri, tüm donanımların bir arada uyumlu bir şekilde çalışması için gerekli bir takip sürecidir. oyuncu koltuklarınızın, donanımları kullanıcı hatası olmadan da arıza verebilir. Bunun nedenleri, oyuncu koltuğu sırt yan mekanizması hatalı montajı ya da düşük kaliteli hammadde kullanımı gibi nedenlerdir. Oyuncu koltuğu sırt yan mekanizması arızası şu belirti ve şikayetler ile kolayca anlaşılabilir;

  1. Oyuncu koltuğumun sırt kısmı sabit durmuyor.
  2. Oyuncu koltuğumun sırt kısmı geriye yatıyor. vb.

Bu şikayetler, oyuncu koltuğu tamiri servisimize gelen şikayetlerden bazılarıdır. Bunlar eğer sizin oyuncu koltuklarınız da varsa oyuncu koltuğu sırt yan mekanizması arızası olabilir. Peki oyuncu koltuğu sırt yan mekanizması nasıl tamir edilir ?

Oyuncu Koltuğu Sırt Yan Mekanizması Nasıl Tamir Edilir ?

Oyuncu koltuğu sırt yan mekanizması, oyuncu koltuğu oturak süngeri ile oyuncu koltuğu sırt süngerinin iki yandan bir birine bağlayan parçanın ismidir. Oyuncu koltuğu sırt yan mekanizması, Oyuncu koltuğunuzun sırt kısmını 180 derece tam yatar pozisyona kadar ayarlama imkanını size veren parçadır.

Oyuncu koltuğu sırt yan mekanizması tamiri, ancak parçanızın değişimi ile mümkündür. Oyuncu koltuğunuzun bozulan parçasını Sanat Ofis’ten alacağınız 1 yıl garantili oyuncu koltuğu sırt yan mekanizması ile bir alyan ve tornavida yardımı ile değiştirebilirsiniz.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Oyuncu Koltuğu Sırt Yan Mekanizması” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir