Ofis Koltuğu Tamiri

Ofis koltuğu tamiri ve Ofis koltuğu arıza sebepleri

Ofis koltuklarınız birbirinden farklı bir çok parçadan meydana gelmektedir. Ofis koltuğu tamiri, aslında bu parçaların birbiri ile uyum ve değişim süreçlerini organize eden bir tür servis hizmetidir.  Ofis

koltuğunuz, kullanıcı hatası dışında imalata dayalı sorunlar yüzünden arıza yapabilir.

  1. Ofis koltuğu ayak kırılması ve tamiri
  2. Ofis koltuğu kendi kendine aşağı düşmesi(amortisör arızası)
  3. Ofis koltuğu sırt arızası ve tamiri( Ofis koltuğu mekanizma arızası)
  4. Ofis koltuğu tekerlek kırılması( Ofis koltuğu ayak ve teker değişimi)
  5. Ofis koltuğu iç plastik iskelet kırılması(Ofis koltuğu iskelet değişimi)

buna benzer şikayetler ile ofis koltuğu tamiri servisimize ulaşan bir çok insan bulunmaktadır. Ofis koltuklarınızı çöpe atmaya son. Tüm bu şikayetler için ürettiğimiz, ofis koltuğu yedek parçalarımız ile sizlere modern ve güçlü çözümler tasarlıyoruz.

 Ofis koltuğu sırt ve amortisör tamiri

Ofis koltuğu farklı bir çok parçadan meydana gelmektedir. Bunların en önemlisi ofis koltuğu sırtı ve ofis koltuğu amortisörü tamiri gelmektedir. Bu önemli iki parça ofis koltuğunun ana iskeletini oluşturmaktadır. ofis koltuğunuzun sırt ayarı bir çok oturma ve ergonomi sorununu beraberinde getirmektedir.

ofis koltuğu tamiri
ofis koltuğu amortisörü tamiri seti

Ofis koltuğu amortisörü tamiri ise ofis koltuğunuzun istenilen verimi sizlere vermesinde önemli bir ihtiyacı karşılamaktadır. Ofis koltuğu amortisörü, bir ofis koltuğunun oturma yüksekliğinin istenilen seviye de olması için gerekli parçalardan bir tanesidir. Eğer ofis koltuğunuz istenilen yükseklik seviyelerine gelmiyorsa mutlaka ofis koltuğu amortisörünüzü değiştirmelisiniz. Hem ofis koltuğu amortisörü hem de ofis koltuğu sırt değişimi firmamız tarafından uzman ekipleri ile başta İstanbul Ataşehir ve Kadıköy olmak üzere diğer semtlerde yerinde yapılmaktadır.