Ofis Koltuğu Yıldız Ayak

Açıklama

Ofis Koltuğu Ayak Tamiri ve Arıza Sebepleri nelerdir ?

Ofis koltuğu, farklı donanımların bir araya gelmesinde oluşan hareketli bir koltuk çeşididir. Ofis koltuğu yıldız ayakları, taşıyıcı ağırlığı ofis koltuğu tekerleklerinden önce karşılayan bir denge mekanizmasıdır. Ofis koltuğunuzun yıldız ayak türü, koltuğunuzun kullanım değerini doğrudan değiştirebilir.

Ofis koltuğu yıldız ayakları, kullanıcı hatasına bağlı olmadan da arıza gösterebilir. Ofis koltuğu yıldız ayak imalatından kaynaklı kusurları nedeniyle ofis koltuğunuz yıldız ayağı arızalanabilir. Peki ofis koltuğunuzun yıldız ayak arıza yaptığını nasıl anlarız? Aşağıda sayacağımız belirtiler genellikle ofis koltuğu yıldız ayak kırılması olduğu durumlarda gerçekleşir. Bunlar;

  1. Ofis koltuğunuzun denge problemi varsa
  2. Ofis koltuğunuzun amortisörü zemine temas ediyorsa
  3. Ofis koltuğunuzun tekerleği pimden çıkıyorsa
  4. Ofis koltuğunuz sağa ve sola doğru yatıyorsa vb .

Bu gibi durumlar, ofis koltuğu tamiri servisimize gelen şikayetler üzerine ofis koltuğu yıldız ayak tamiri yapılan arıza örnekleridir. Farklı birçok ofis koltuğu yıldız ayak modeli vardır. Bunlar;

  • Ofis koltuğu plastik yıldız ayak
  • Ofis koltuğu konik krom yıldız ayak
  • Ofis koltuğu star krom yıldız ayak
  • Ofis koltuğu ahtapot yıldız ayak
  • Ofis koltuğu ayak çapına göre ( 50lik 60 lik 70lik) olarak adlandırılır.
  • Ofis koltuğu alüminyum yıldız ayak

Tüm ofis koltuğu yıldız ayak modellerinin sökümü hemen hemen aynı biçimde gerçekleşir. Fakat internet ve sosyal medya üzerinden yanlış bir ofis koltuğu yıldız ayak sökümü algısı yaratılmaktadır. Sanılanın ve gösterilenin aksine ofis koltuğu yıldız ayak sökümü ofis koltuğunuzun en hassas parçalarından biri olmakla birlikte, zor sökülen parçalarının başında gelmektedir.

Ofis Koltuğu Yıldız Ayakları nasıl değiştirilir ?

Ofis koltuğu yıldız ayakları nasıl değiştirilir sorusu ? Ofis koltuğu yedek parça imalatı servisimizin sıkça aldığı soruların başında gelmektedir. Ofis koltuğu yıldız ayakları değişimi için gerekli olan, boru anahtarı, Ağır çekiç, pas sökücüdür.

Öncelikle ofis koltuğunuzu amortisörü ile mekanizma setinden ayırmak gerekmektedir. daha sonrasında ayak seti ile amortisörü birbirinden çekiç yardımı ile ayırırız. genellikle sıkça yapılan hataların başında pas sökücü kullanmamak ve amortisörü de bozmak gelir . Sizler de ofis koltuğu yıldız ayak tamiri yaparken lütfen bu hususlara dikkat ediniz. Israr bir sonuç doğurmayacaktır. Ofis koltuğu tamiri servisimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Ofis Koltuğu Yıldız Ayak” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir