Ofis Koltuğu Sırt Mekanizması-Kuyruklu Mekanizma

Ofis koltuğu sırt mekanizması ve ofis koltuğu kuyruklu mekanizma stok ve çeşitleri için ofis koltuğu yedek parça servisimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Açıklama

Ofis koltuğu sırt mekanizması tamiri ve arıza sebepleri

Ofis koltuğunuz farklı bir çok donanımdan meydana gelmektedir. Bu donanımların en önemlilerinden biri de ofis koltuğu sırt mekanizması veya bir diğer adıyla ofis koltuğu kuyruklu mekanizmadır. Ofis koltuğunuzun sırt mekanizmasının arızalanması, ofis koltuğunuzun kullanım değerini ve ergonomisini ortadan kaldırır. Sırt eğim hareketi, bir ofis koltuğunun, ergonomisi açısından en önemli parçaların başında gelmektedir.

Peki ofis koltuğunuzun sırt mekanizmasının bozulduğunu nasıl anlarsınız? müşterilerimizden gelen şikayetlerden bazıları şöyledir;

  • Ofis koltuğu sırt kısmı oynuyor
  • Ofis koltuğu sırtı sabitlenmiyor vb.

bu şikayetler genellikle ofis koltuğu sırt mekanizması arızası olan ofis koltuk sahipleri tarafından, ofis koltuğu tamiri servisimize iletilen şikayetlerden bazılarıdır. Ofis koltuğu sırt mekanizması arızası, ofis koltuğunuzun kullanılamaz duruma geldiğini göstermez, parça değişimi ile birlikte ofis koltuğunuz aynı kullanım değerine yeniden kabuşur.

Ofis koltuğu sırt mekanizması tamiri nasıl yapılır ?

Ofis koltuğu sırt mekanizması tamiri evde kendi vidalamanız ile birlikte kolayca yapılmaktadır. Sanat ofis’ten alacağınız, ofis koltuğu sırt mekanizması ile birlikte, ofis koltuğunuzun kuyruklu mekanizmasını değiştirebilirsiniz.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Ofis Koltuğu Sırt Mekanizması-Kuyruklu Mekanizma” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir