Oyuncu Koltuğu Ayak

Açıklama

Oyuncu Koltuğu Ayak Tamiri ve Arıza Sebepleri Nelerdir ?

Oyuncu koltuğu farklı bir çok donanımdan meydana gelir Oyuncu koltuğu ayağı bu donanımların en önemli parçalarından yalnızca biridir. Oyuncu koltuğu ayak tamiri, tüm bu donanımların sağlıklı bir şekilde çalışması için gerekli bir hizmet türüdür. Oyuncu koltuğu ayağı (diğer ismiyle yıldız ayak) , oyuncu koltuğunun tüm ağırlığının taşındığı ve hareket ettirildiği çok önemli bir oyuncu koltuğu yedek parçasıdır.

Oyuncu koltuğu ayakları zamanla arıza gösterebilir. Kullanıcı hatasına dayalı olmadan da oyuncu koltuğu ayağınız kırılabilir. Bu durum genellikle yetersiz hammadde ve imalat süreçlerinden kaynaklanır. Peki oyuncu koltuğunuzun ayağı kırıldığında ne yapmalıyız. ?

Oyuncu Koltuğu Ayağı Nasıl Sökülür ?

Oyuncu koltuğu ayağı nasıl sökülür sorusu müşterilerimiz tarafından sıkça sorulan soruların başında gelmektedir. Zannedilenin aksine oyuncu koltuğu ayağı sökümü, ofis koltuğu ayağı sökümünden bir hayli zordur. Bunun nedeni oyuncu koltuğunun ağır bir iskelet sistemi olmasıdır.

Oyuncu koltuğu ayak sökümü işlemi için öncelikle yanınızda Ağır çekiç, Anahtar, Pas sökücü olmak durumundadır. Oyuncu koltuğunuzun mekanizmasını amortisör setinden ayırmanız gereklidir. Ayrılan ayak ve amortisör kısmını daha sonra birbirinden ayırırsınız. Tüm bu işlemleri oyuncu koltuğunuzun diğer donanımlarına zarar vermeden yapmalısınız.

 

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Oyuncu Koltuğu Ayak” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir