Ofis Koltuğu Kolçak

Ofis koltuğu koçak modelleri ve Stok durumu için ofis koltuğu yedek parça imalat servisimize ulaşabilirsiniz.

Açıklama

Ofis Koltuğu Kolçak Tamiri ve Arıza Sebepleri Nelerdir?

Ofis koltuğu farklı donanımların ve parçaların montajı ile meydana gelir. Ofis koltuğu hareketli oturma sistemleri olduğu için çoğu zaman ofis koltuğu parçaları arıza gösterebilir. Ofis koltuğu kolçak arızası sıklıkla karşımıza çıkan arıza sebeplerinden bir tanesidir. Kullanılan ofis koltuğu kolçağına göre arıza ve çözüm yöntemleri değişkenlik gösterebilir. kullanılan ofis koltuğu kolçakları çeşitli olmak ile birlikte başlıca şu şekildedir;

  1. Alüminyum ofis koltuğu kolçağı
  2. Plastik oturak altı kolçak
  3. Plastik oturak ve sırt bağlantılı kolçak
  4. 3D hareketli plastik kolçak
  5. Deri döşemeli kolçak vb.

Bu tarz kolçaklar genellikle kırılma ve döşeme yırtılması gibi nedenler ile arıza göstermektedir. Ofis koltuğunuzun nadiren de olsa iskelet arızaları nedeniyle de ofis koltuğu kolçak arızaları ile karşılaşabilirsiniz.

Ofis koltuğu kolçak tamiri nasıl yapılır ?

Ofis koltuğu kolçak tamiri, diğer ofis koltuğu yedek parçalarına nazaran kolay bir şekilde yapılabilen ofis koltuğu arızalarından değildir. Kolçakların sökümü ve tamir işlemi, ofis koltuğu tamiri servimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Bunun nedeni ofis koltuğunun kolçak montajı hassas ve zor bir süreçtir. Mutlaka atölye şartlarında gerçekleşmesi gerekmektedir.

 

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Ofis Koltuğu Kolçak” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir