Oyuncu Koltuğu Tamiri

Oyuncu Koltuğu Tamiri ve Oyuncu Koltuğu  Arıza sebepleri

Oyuncu koltuğu, bir birinden farklı metal ve plastik parçalardan meydana gelmektedir. Oyuncu koltuğu tamiri, parçaların uyum ve değişimi ni organize eden servis ve hizmet sürecidir. Oyuncu koltuklarınız kullanıcı hatasına dayalı olmadan, imalat kusurlarına bağlı olarak arızalanabilir. bu arızalar genellikle şu şekilde sıralanabilir.

  1. Oyuncu koltuğu kendi kendine iniyor( Oyuncu koltuğu amortisör arızası)
  2. Oyuncu koltuğu yıldız ayak kırılması ve tamiri
  3. Oyuncu koltuğu teker kırılması ve tamiri
  4. Oyuncu koltuğu sırt tamiri(oyuncu koltuğu mekanizma tamiri)
  5. Oyuncu koltuğu kollarının kırılması ve tamiri
oyuncu koltuğu tamiri
oyuncu koltuğu tamiri

Bu ve benzeri bir çok şikayet ile oyuncu koltuğu tamiri servisimiz sizlerden aldığı veriler ışığında oyuncu koltuğu tamiri bülteni geliştirdi. Oyuncu koltuklarınızın tüm metal ve plastik yedek parçalarını kendi imalatı olan parçalar ile uzun garanti anlaşmaları ile değiştirmektedir.

İstanbul Anadolu yakası merkez olmakla birlikte, Rampage,Cougar,Xdrive oyuncu koltuklarınızın tamiri ve yedek parçalarının değişim hizmetini vermekteyiz. Detaylı bilgi için bize ulaşın

Oyuncu koltuğu mekanizması tamiri

Oyuncu koltuğu mekanizması tamiri, bir oyuncu koltuğunun ana iskeleti olan mekanizma sistemi için çok önemli bir işlemdir. Oyuncu koltukları genellikle ofis koltuklarında kullanılan mekanizma sistemleri ile aynı mekanizma sistemlerinden meydana gelmez.

Oyuncu koltuklarında kullanılan mekanizma sistemleri, koltuğun ağırlığı ve hareketli takımları ile uyumlu çalışan senkron mekanizma sitemleridir. oyuncu koltuğu senkron mekanizma sistemleri, koltuğun oturak ünitesi ile sırt ünitesinin birlikte hareket etmesini sağlayan mekanizma sistemine verilen isimdir.Arıza anlaşıldığı takdirde, oyuncu koltuğunuza daha fazla zarar vermemek adına mutlaka alanında uzman firmalara başvurmanız gerekmektedir.

Oyuncu koltuğu mekanizma tamiri firmamız uzman ekiplerinde başta İstanbul Ataşehir, Kadıköy gibi ilçelerde yerinde tamir hizmeti ile garantili şekilde yapılmaktadır.

Gösterilen sonuç sayısı: 7